Rodinná výtvarná dílna Fenomén Podolská | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinná výtvarná dílna Fenomén Podolská

> Termín

16.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

KAPACITA DÍLNY BYLA NAPLNĚNA, POHLÍDEJTE SI BŘEZNOVÝ TERMÍN. Rodinná výtvarná dílna k výstavě Hana Podolská, legenda české módy spojená s prohlídkou výstavy. Zajímá vás, jaké oděvy se šily ve známém pražském módním salonu? Jak salon fungoval, které textilní materiály používal, jaká byla jeho klientela a proč se stal tak věhlasným? Na výstavě vám představíme modely, které v něm vznikly a umožníme vám nahlédnout, jak to v salonu chodilo, kdo v něm pracoval, z jakých materiálů se tehdy šilo a jak Hana Podolská salon vedla. V ateliéru si pak vytvoříme manekýnu s garderobou pro nadcházející sezónu. PRO KOHO: rodiče a prarodiče s dětmi (kapacita 10-16 účastníků, od 5 let. nutná rezervace) KDY: sobota 16. 2. 2019 od 14 – 17 hodin KDE: budova UPM v Praze, sraz účastníků v pokladně muzea KDO: lektorka Dana Havlová Rovenská KOLIK: příplatek 60 Kč ke vstupence do výstavy OBJEDNÁNÍ: emailem na adresu [email protected] Zobrazit další

> Otevírací doba

14:00-17:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Umělecko-průmyslové muzeum, 17. listopadu 2

> Komentáře