Beseda s Veronikou Hurdovou - alias Krkavčí matkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Beseda s Veronikou Hurdovou - alias Krkavčí matkou

> Termín

19.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Veronika Hurdová může vyprávět o mnoha aspektech života. O tom, jak se vyrovnat se smrtí nejbližšího člověka, jak sama vychovávat děti - být s nimi a pro ně (i pro sebe). Jak se třemi malými dětmi cestovat, vzdělávat je doma i na cestách... Pro děti napsala několik knížek a k tématu smrti knihu pro dospělé "Moje milá smrti". Přijďte Veroniku poznat osobně, prohlédnout si knížky, nechat si je podepsat... A hlavně - nechat se inspirovat. Můžete se ptát na cokoliv, ale výchozím bodem bude povídání na téma: "Vraťme smrt zpátky do života" Třeba si říkáte, že smrt se vás netýká. Nesetkali jste se s ní nablízko. Nepřemýšlíte o ní. Vaše vlastní smrt je, zdá se, v nedohlednu. Nebo z ní máte strach. Chtěla bych vás přesvědčit, že smrt je víc živá a různobarevná, než jste si kdy mysleli. Budu mluvit o posledním rozloučení, truchlení, životě pozůstalých a jak s nimi jednat a pomáhat, jak mluvit o smrti s dětmi, co smrt v člověku probouzí, proč má smysl ji obejmout a přijmout, o čemkoli, co vás bude zajímat :-) Ale víc než o smrti a věcech s ní souvisejících budu mluvit o lásce, o kráse světa a o naplněném životě. Na besedu dovezu i knížky Moje milá smrti, které budou k prodeji a současně vám je ráda i podepíšu. Moc se na vás těším, Veronika Hurdová

> Otevírací doba

15:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Javorník
Ulice: Račí údolů

> Komentáře