Masopust na Dlaskově statku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopust na Dlaskově statku

Foto: .

> Termín

23.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Masopustní rej na Dlaskově statku letos proběhne za účasti folklórního souboru Šafrán z Jablonce nad Nisou a Souboru písní a tanců Furiant z Malé Bělé. Návštěvníci si budou moci prohlédnout všechny tradiční masky: Turky, kominíky, slaměné, nevěstu, ženicha, šašky, ženušku, židy, medvěda a mnohé další. Chybět nebudou tradiční speciality domácí zabijačky, masopustní koblihy a samozřejmě i dobré moky pro zahřátí. Součástí programu bude masopustní výtvarná dílna pro děti (12.30-15.30 hod.). Dlaskův statek otevřen od 12.00 hod. 13.00 – 15.30 hod. Zahájení Masopustu – žádost Laufra o převzetí vlády nad vesnici, předání klíčů starostou města Turnov Pozdravení hospodáře a hospodyně – Soubor písní a tanců Furiant z Malé Bělé Tanec masek – soutěž o nejlepšího tanečníka a tanečnici (Vrkoč – cena pro vítěze) Masopustní průvod masek s folklórními soubory Šafrán a Furiant a kapelou Mackie Messer Šraml Band (Rakoušův sroubek, Ábelův mlýn, Dlaskův statek – tanec s hospodářem a hospodyní Dlaskova statku) Masopustní hry: Svatba (turnovští muzejníci), Pochovávání basy (folklórní soubor Šafrán z Jablonce nad Nisou) O hudební doprovod akce se postará kapela Mackie Messer Šraml Band. Vstupné: dospělí 50,-/děti 30,- Kč

> Otevírací doba

10:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Turnov
Ulice: Dolánky 12

> Komentáře