ČEZ Handy Kvadriatlon | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

ČEZ Handy Kvadriatlon

Foto: .

> Termín

3.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

ČEZ Handy Kvadriatlon se opět blíží! Pro všechny, kteří se chtějí bavit bez rozdílu. Pro ty, kteří nechtějí závodit na krev, ale pro zábavu. Pro handicapované i nehandicapované, pro děti, dospělé i psy. Sport je pro všechny. Tak vytvořte dvojici a dorazte, bude to jízda! 4 disciplíny na běžkách a ve dvojicích! Biatlon (laserová střelnice). skikros (na běžkách) a sprint = ČEZ handy Kvadriatlon. Kategorie muž a žena, handicapovaný a nehandicapovaný, muž a muž, žena a žena, junior a senior nebo člověk a pes. Chceme si zazávodit, ale hlavně se společně bavit a ukázat, že sport je pro všechny! Součástí je také dětský biatlon a vložený biatlon na sledge - běžkách pro vozíčkáře. Pojďme společně ukázat, že jsme jeden tým, sport nás baví a spojuje. Unikátní medaile Finisher získá každý, kdo se postaví na start.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Bedřichov

> Komentáře