Dílnička pro šikovné ruce | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dílnička pro šikovné ruce

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Dílnička pro šikovné ruce je projekt, který jsme odstartovali v prosinci 2017 a od té doby stále rozšiřujeme sortiment a vymýšlíme pro Vás nové a nové výrobky a nyní i zábavné akce, jako jsou pohádkové stezky a nebo program pro Vaší školu v přírodě či narozeninovou oslavu. Pro hotely vymýšlíme a realizujeme animační programy nejen pro rodiny s dětmi, ale také například pro seniory. Programy pro děti jsou vždy inspirované klasickými českými pohádkovými bytostmi a hlavně vládcem hor Krakonošem. Dílnička je otevřena pro veřejnost (otevírací doma se mění dle sezón, aktuální info zde a nebo na FB) a nebo si můžete udělat rezervaci na jakýkoliv den, rezervace je možná pro minimálně 6 vyrábějících. Větší skupiny mohou využít naší službu, že za nimi s dílničkou dorazíme na hotel/penzion/do školy... při takové rezervaci je nutné vybrat výrobek/ky předem. Kapacita dílničky je maximálně 28 osob. Co si u nás můžete vyrobit... Výrobků je opravdu spoustu, velkou část tvoří výrobky ze dřeva (magnetky, pokladničky, modely aut a letadel, lapače snů, přívěsky na klíče, puzzle....), dále u nás najdete korálkovou dílnu (skleněné korálky z Jablkonecka), můžete se naučit vyšívat, na to máme připravené krásné šablony, velmi oblíbené je také malování na hrníčky, trička či tašky... a to ní zdaleka vše. Kromě vyrábění si u nás také můžete nakoupit suvenýry a tradiční krkonošské produkty. A aby se maminky nenudili můžou si vybrat sukně Black Mountain (originální sukně z Liberce) nebo krásné kvalitní české čepice. Samozřejmostí je prodej materiálu na vyrábění a různých drobností pro děti.

> Otevírací doba

sezónní otevírací doba, nutno ověřit na tel. čísle

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Benecko
Ulice: Dům služeb
Telefon: 733188498
E-mail: [email protected]

> Komentáře