Spolkový dům Vlašim | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Spolkový dům Vlašim

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Spolkový dům již od roku 2006 poskytuje jedinečné zázemí pro činnost a pravidelné setkávání spolků a neziskových organizací z Vlašimi a okolí a vlastními aktivitami celkově přispívá k rozšíření nabídky volnočasových, vzdělávacích, společenských a sportovních aktivit ve Vlašimi. Hlavním posláním Spolkového domu je podporovat činnost místních spolků, které mají v domě své klubovny nebo se pravidelně schází ve společných prostorech (v přednáškové nebo setkávací místnosti). Vedle aktivit pořádaných samotnými spolky nabízí Spolkový dům pravidelně každý rok několik zajímavých akcí pro širokou veřejnost. Z kulturně laděných akcí jsou to především Slavnosti sourozenců Roškotových, jejichž cílem je připomenout slavné vlašimské rodáky Annu a Kamila Roškotovi (březen), Velikonoční jarmark (březen/duben), Májové slavnosti ve Spolkovém domě (květen), Podzimní jablkobraní (říjen) či Vánoční ladění(prosinec). Z volnočasových a sportovních akcí můžeme dále širokou veřejnost pozvat na Lezecké závody Vlašimská karabina (červen) či Melounovou slavnost (září). Pro děti ve Vlašimi a okolí každé léto připravujeme letní příměstské a pobytové tábory. Kromě kulturních a sportovních akcí k nám můžete zavítat na různé vzdělávací akce – přednášky, besedy, kurzy či školení. Řadu z nich pořádáme sami či ve spolupráci s dalšími partnerskými organizacemi. Spolky Naše prostory využívají například tyto spolky: Církev bratrská | Fotoklub | Ráchel | MAS Blaník | Montessori Vlašim | Sluníčko | Strom | Svaz diabetiků | Svaz včelařů

> Otevírací doba

Dle webu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Vlašim
Ulice: Palackého náměstí 65
Telefon: 737 505 605
E-mail: [email protected]

> Komentáře