Letní dětský tábor MILIČÍN 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letní dětský tábor MILIČÍN 2019

Foto: SPV Dužiny

> Termín

29.6.2019 - 13.7.2019

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Tábor 2019 - Přemy/iličínovci – potomci českých králů! Léta páně roku 1212 získal velký panovník Přemysl Otakar I. Zlatou bulu sicilskou zaručující dědičný titul krále pro země Koruny české. Toho času není v Evropě mocnějšího království, ale moudrý král ví, že je třeba učinit další kroky pro zachování míru v jeho zemích. A proto svolává sněm všech urozených šlechtických rodů na posvátná miličínská kolbiště, kde budou po dva týdny rokovat, který významný rod spojí své pokrevní pouto s Přemyslovci a v těžkých časech zasedne na český trůn… Během sněmu nebude nouze o rytířské souboje, středověké veselice, dobový jarmark a možná dojde i na válečné tažení. A na konci těchto divokých dvou týdnů budou známi vyvolení... Termín konání tábora je 29. 6. – 13. 7. 2019. Cena pobytu je stanovena na 4970 Kč. Kapacita tábora je 134 dětí ve věku 6 – 15 let. Odjezd na tábor je z Prahy, z Kladna, případně je možné dopravit děti na tábor individuálně. Ubytování je zajištěno ve velmi pěkném, udržovaném objektu. Mladší děti budou spát ve čtyřlůžkových chatičkách, starší ve dvoulůžkových stanech s podsadou. V táboře je sociální zařízení (sprchy s teplou vodou, splachovací WC), jídelna s kuchyní, klubovna, malé a velké hřiště, stolní tenis a na rybníku lodičky. O stravu se stará profesionální kuchař, a o zdraví odborný zdravotnický dozor. Pokud Vás zaujala naše nabídka pro smysluplné využití části prázdnin pro Vaše děti a jestliže jsme získali Vaši důvěru, vyplňte formulář na webových stránkách v sekci "přihláška", na jehož základě obdržíte závaznou přihlášku a podrobné pokyny.

> Otevírací doba

8:00 - 12:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Miličín
Ulice: 49.5815436N, 14.6812119E
Telefon: +420605843873
E-mail: [email protected]

> Komentáře