Kurz Montessori domů pro rodiče a učitele dětí 0-6 let - 1 část | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kurz Montessori domů pro rodiče a učitele dětí 0-6 let - 1 část

> Termín

17.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Milé maminky, tatínkové, nastávající rodiče, pedagogové a učitelé, srdečně Vás zveme na mimořádný kurz Montessori domů I pod vedením úžasné ženy a vynikající lektorky Mgr. Renáty Cholevíkové. Pro velký úspěch pořádáme již po třetí. MONTESSORI DOMŮ 1 Pro nastávající rodiče a pro rodiče dětí 0-6 let neděle 17.2.2019 (1.část) a neděle 17.3.2019 (2. část), 9-15:00 h Co se na kurzu dozvíte? Představení přístupu Montessori v aktivitách každodenního života tak, abyste rozuměli zásadám a mohli tak doma využívat veškerý potenciál nabízený jako nápady na internetu. Bez znalosti těchto zásad, principy Montessori obvykle nefungují, tak jak by měly. Praktické ukázky a předvedení jednoduchých Montessori hraček z domácí dílny a zároveň možnosti si je na místě vyrobit z věcí, které běžně najdeme doma a již je nepotřebujeme, nebo je můžeme dočasně postrádat. Když pochopíte PROČ, budete se na své dítě dívat úplně jinak, s velkým obdivem a láskou, jak je tohle vaše malé stvoření dokonalé… Mým cílem je seznámit rodiče se základními principy Montessori, které pomáhají připravit do života takové osobnosti, které budou samostatné, sebevědomé, odpovědné, dokáží se přizpůsobit změnám, které život přináší. Osobnost takového člověka je motivována k dalšímu vzdělávání a svým zodpovědným životním postojem se stává spolutvůrcem formování budoucnosti lidské společnosti. Kurz zahrnuje: 2 lekce po 5 hodinách, ve skupince max. 12 účastnic, aby byl zachován individuální přístup a možnost řešení konkrétních situací či problémů. Každá lekce bude zahrnovat 2,5 hod. teorie a 2,5 hod. tvoření Montessori hraček, část materiálů je v ceně kurzu, část si donesete z domu. V průběhu kurzu se můžete poradit i nad řešením Vašich "domácích situací "s dětmi. Cena celého kurzu: 1.590,- Kč neděle 17.2.2019 (1.část) a neděle 17.3.2019 (2. část), 9-15:00 h Kdo je Renata Cholevíková? Mgr. Renáta Cholevíková - Životní optimista a nadšenec, pátrač životních souvislostí a podvědomých bloků, které nás brzdí na naší cestě ke štěstí. Poradce v oblasti komunikace, výchovy a mezilidských vztahů s kineziologickým zaměřením, lektorka Montessori kurzů. Dnes také máma šestiletého chlapce, která denně řeší nejrůznější situace, jako všichni rodiče.

> Otevírací doba

9:00 - 15:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Dvorní 756
Telefon: 723 294 939

> Komentáře