Ostrava žije první pomocí 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ostrava žije první pomocí 2019

> Termín

12.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Hrad s námi žil první pomocí dlouhých 11 ročníků, poskytl nám nespočet možností a zajímavých míst k uskutečnění všech našich nápadů na situační stanoviště, na kterých si mohly jak nezdravotnické složky Integrovaného záchranného systém (IZS), tak příznivci z řad veřejnosti vyzkoušet své schopnosti v poskytování první pomoci. Při příležitosti 12. ročníku této oblíbené ostravské akce jsme se rozhodli pro změnu nejen místa konání, ale také názvu. Dovolujeme si vás proto pozvat na akci Ostrava žije první pomocí 2019, která se uskuteční 12. května 2019 v ostravském Trojhalí Karolina. Trojhalí Karolina je komplex budov v bezprostřední blízkosti OC Forum Nová Karolina. V minulosti sloužilo jako elektrocentrála a ústředna, dnes je z něj podstatná průmyslová architektonická památka a stalo se útočištěm mnoha významných akcí. Jmenovat můžeme například taneční soutěž Trend cup či sraz tunningových automobilů Tunning show . Špatného počasí se bát nemusíte, celý prostor je zastřešený. Koncept celé akce zůstává nezměněn, takže i nadále budete mít možnost se zdokonalit a vzdělat v oblasti první pomoci na zážitkových trasách pro veřejnost. Nabídneme vám velice pestrý doprovodný program, dětskou trasu první pomoci a budete mít tradičně možnost sledovat napínavou soutěž nezdravotnických složek IZS. V rámci uctění památky naší nedávno zesnulé paní velitelky Marcely Peterové se Záchranný tým OS ČČK Ostrava rozhodl dát soutěži nezdravotnických složek název Memoriál Marcely Peterové. Jestliže chcete mít aktuální informace nejen o akci Ostrava žije první pomocí, ale také o Záchranném týmu OS ČČK Ostrava, budeme rádi, když navštívíte naši facebookovou stránku Záchranný tým ČČK Ostrava, webové stránky http://www.ostravazijeprvnipomoci.cz/ nebo instagramový účet @zachrannytymcck

> Otevírací doba

9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: K Trojhalí 3361

> Komentáře