Jarní příměstský tábor - Olomouc | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní příměstský tábor - Olomouc

> Termín

11.3.2019 - 15.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Příměstské tábor v cirkusovém duchu .................................................................................... 11.-15.3.2019 od 7:30 do 16:00 Děti - 6-10 let Teenageři 11-16 let Cena 1500 Kč (1den - 400Kč) V ceně dopolední a odpolední svačina a pití po celý den. Oběd dětem uschováme do lednici a ohřejeme v mikrovlnné troubě Přihlášky na : https://cirkatum.webnode.cz/primestske-tabory/. PROGRAM: PONDĚLÍ: D-Yogi Fly, Aerial hoop, žonglování ÚTERÝ: D-Yogi Fly, gymnastika, skoky na trampolíně STŘEDA: žonglování se světly, Aerial hoop, nácvik vystoupení pro rodiče ČTVRTEK: D-Yogi Fly, Aerial hoop, žonglování, gymnastika, nácvik vystoupení pro rodiče PÁTEK: Opakování, tvorba kostýmů a koncepce vystoupení, trapeze V pátek 15:30 proběhne cirkusové vystoupení pro rodiče! S SEBOU: krabičku s obědem, přezuvky, cvičební oblečení

> Otevírací doba

7:30 - 16:00

> Kontakt

Kraj: Olomoucký kraj
Město: Olomouc
Ulice: Farského 2

> Komentáře