CK Beta Tour | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

CK Beta Tour

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Cestovní kanceláře, která nabízí kompletní servis pro vaše cestování s dětmi. Lyžování: Francie, Itálie, Rakousko, Švýcarsko PROČ JET LYŽOVAT PRÁVĚ S CK Beta tour? - 29 let zkušeností - výhoda na Vaší straně - příznivý poměr ceny/služby - výrazné first minute slevy - pracují zde lyžařští nadšenci, kteří rádi poradí z vlastní zkušenosti - téměř všechny ubytovací kapacity v bezprostřední blízkosti sjezdovek a vleků - u vybraných zájezdů 8 denní skipas již v základní ceně - stabilní cestovní kancelář - pojištění pro případ úpadku u ČPP (Vienna Insurance Group) - doprava komfortními autobusy - v případě sněhové nedostatečnosti se CK maximálně snaží o změnu destinace nebo termínu - bonusový program, u vybraných zájezdů až 2 děti zdarma - u vybraných zájezdů doplňkové programy zdarma (jóga, testování lyží, ferraty) Sportu zdar a lyžování obzvláště!

> Otevírací doba

pondělí - pátek 9:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 1
Ulice: Vojtěšská 8
Telefon: 224 214 403
E-mail: [email protected]

> Komentáře