Ledová stěna Vír | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Ledová stěna Vír

> Otevřeno

leden, únor

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Při průjezdu obcí Vír po silnici 388 se u mostu přes řeku Svratku dejte směrem na Hluboké a po 650 metrech zaparkujte po levé straně silnice. Ledová stěna je na pravém břehu a přístup k ní je přes mostky pro pěší. Ledová stěna je uměle vytvořený ledopád, uznaný jako cvičný terén ČHS, sloužící k nácviku ledového lezení. Nachází se v obci Vír na Českomoravské vrchovině v hlubokém údolí řeky Svratky, které poskytlo ideální podmínky k vytvoření tohoto projektu. Ledová stěna Vír slouží výhradně pro nácvik ledového lezení. Všichni její návštěvníci jsou povinni se seznámit s ustanoveními Návštěvního řádu Ledové stěny Vír. Návštěvníci mladší 18 let mohou provádět ledové lezení pouze pokud předloží písemný souhlas zákonného zástupce a děti mladší 10 let mají povolen vstup pouze v doprovodu dospělé osoby, která za ně po celou dobu pobytu v okolí Ledové stěny plně zodpovídá.

> Otevírací doba

dle domluvy

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Vír
Ulice: Vír po silnici 388 se u mostu přes řeku Svratku dejte směrem na

> Komentáře