Masopust | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Masopust

> Termín

3.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kulturní centrum Kamenice s Lesní MŠ a ZŠ Devětsil zvou na neděli 3.3. všechny obyvatele Kamenice a přespolní na masopustní obchůzku doprovázenou prodejem pochutin. Masopustní veselí podpoří živá kapela a vystoupí BlackOut fire theatre s post apocalyptickou a steampunk atmosférou. Masopust držíme! Masopust je tradičně obdobím zábavy a dobrého jídla - alespoň v Kamenici. A na co se můžete těšit? Od 13:00 si přijdou na své mlsné jazýčky milovníků masopustních pochutin. K tomu bude do tance a k poslechu vyhrávat živá kapela. Od 13:30 se náměstí se začne pozvolna plnit tradičními i netradičními maškarami. Do maškarního reje se může zapojit každý, kdo má chuť. Fantazii se meze nekladou. Kamenický masopust je prolnutím tradice a aktuálnosti. Později vystoupí BlackOut Fire Theather.

> Otevírací doba

13:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Kamenice
Ulice: KC Kamenice. Ringhofferovo náměstí 434

> Komentáře