Artual - škola umění | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Artual - škola umění

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

tanec–hudba–tvorba–sebepoznání–improvizace–tělo–terapie–umění všem Artual je místo, kde můžete tvořit a zároveň skrze umění lépe pochopit sebe sama. Kurzy taneční improvizace a současného tance, vědomá práce s tělem, lekce zpěvu, hry na cello, kytaru nebo housle, umělecké projekty. Sebepoznávací, seberozvojové a terapeutické skupiny, individuální terapie ale i inspirativní taneční představení, koncerty a tvůrčí dílny. „Všechny tvůrčí nápady jsou dětmi, které si zaslouží naši ochranu." Umělcova cesta Prostor ARTUAL nabízí celou řadu možností využití volného času. Najdete u nás společenské akce, koncerty a tvořivé hudební dílny pro dospělé i pro děti. Tvořivé dílny a třeba i hravou angličtinu pro děti. Vytváříme prostor pro tanec, seberozvoj a tvořivost ve skupině, ale také prostor pro individuální terapie, hudební výuku, pohybový a taneční rozvoj. ARTUAL podporuje nejrůznější komunitní a tvořivé akce, bazárky a veřejné vzdělávání. Je možné u nás uspořádat taneční, hudební či divadelní vystoupení.

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Letná
Ulice: Letohradská 62
Telefon: 724 768 278
E-mail: [email protected]

> Komentáře