Nové kroužky od II. pololetí | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Nové kroužky od II. pololetí

Foto: Martina Babická

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

ELEKTRICKÁ KYTARA Kroužek elektrická kytara jinak zavede účastníka do pochopení a umu světa moderní rockové muziky dnešní doby jako jsou například Linkin park, Papa roach, Korn, ale i například průkopnická Nirvana. Pokus se stát „rockerem“ a nauč se pomocí tabulatur zahrát slavné interprety v obtížnosti Tobě zvládnutelné. Zjisti, zda-li máš talent, zda jsi hráč. Naučit se hrát s metronomem není sranda a rozhodně je to potřeba, ale začít nejdřív písničkou? Je-li zájem přijít tomu na chuť jinak než přes ZUŠ a rovnou začít s držením a poznáváním akordů moderních skupin, povím Ti jak na to. Věk: od 18-ti let Kdy: úterý 18:00 – 19:00, 19:00 – 20:00, 20:00 – 21:00 _____________­________________________­_________ LETECKÝ MODELÁŘ Líbí se ti letadla? Chceš si postavit skutečně létající model? V tomto kroužku si to můžeš vyzkoušet. Budeme stavět modely letadel, od nejjednoduššího házedla, po složitější a větší kluzák nebo model s vrtulí, poháněnou gumou. Naučíš se pracovat se dřevem (balza, překližka), používat správné nástroje jako je nůž, pilka, pilník nebo brusný papír. Modely budeme stavět ze stavebnic nebo podle plánu a porozumíš proto technickému výkresu. Vlastnoručně vyrobené letadlo si zalétáš a dozvíš se, proč létá a jak udělat, aby letělo ještě lépe. Především ale budeš mít radost z toho, že tvoje modely létají – ale pozor, čím lépe budou létat, tím se více naběháš. Věk: 9 – 14 let Kdy: čtvrtek 16:30 – 18:00 _____________­________________________­_________ SCRAPBOOKING A DALŠÍ HRAVÉ TVOŘENÍ Zábavný styl „papírového“ tvoření bez hranic, originální zachycení vzpomínek prostřednictvím fotografií a výstřižků, kterému propadnete až po uši, to a mnohem víc je scrapbookingu. Slovo scrapbook pochází ze dvou anglických slov Scrap neboli, výstřižek, útržek, kousek, zbytek a druhého slova Book neboli kniha. Takže taková „Kniha výstřižků“. Pomocí scrapbookingu si dokážete vytvořit originální stránky do svých foto alb, osobitá přáníčka, oznámení, pozvánky, notýsky, jmenovky, a nebo třeba deníky. Máš chuť se do toho pustit? Máš šikovné ruce a rád něco tvoříš či vyrábíš? Tak tohle je místo přesně pro tebe. Protože není nad to, tvořit rukama a nakonec si domů odnést hotovou knížku nebo sešit plnou krásných a barevných stránek. Určeno pro děti od 12 – 17 let a scházet se budeme vždy v pátek od 16,00 – 17,30 hodin. Věk: 12 – 17 let Kdy: pátek 16:00 – 17:30 _____________­________________________­_________ CHOVATEL 4 Děti na kroužku získají poznatky o chovu nejznámějších, ale i exotičtějších „domácích mazlíčků“. Porozumí zákonitostem přírody i úloze zvířat v ní. Naučí se vytvářet ideální bydlení pro chovaná zvířata a dozvědí se, co obnáší chov jednotlivých druhů (zastoupení v kroužku jsou ptáci, plazi, savci i bezobratlý – hmyz). Získávají kontakt se zvířaty a učí se zodpovědnosti za živé bytosti. Navazují nová přátelství s ostatními dětmi v kroužku a učí se spolupráci při rozmanitých úkolech a činnostech. Věk: 7 – 15 let Kdy: podělí 18:00 – 19:00

> Otevírací doba

16:00-20:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9
Ulice: Měšická 720/2
Telefon: 605 486 587
E-mail: [email protected]

> Komentáře