Marstafit | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Marstafit

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Marstafit je příjemné místo pro aktivní odpočinek dětí i dospělých. Na cca 800m2 nabízíme plně vybavenou posilovnu a 2x místnost pro skupinová cvičení. Pokud vás trápí bolest zad, skolióza, ploché nohy, nadváha, chcete nabrat svalovou hmotu či si jen udržet tělo ve zdravé formě, nabízíme sestavení individuálního cvičebního plánu. Spolupracujeme s řadou fyzioterapeutů a rehabilitačních lékařů a neustále se v dané oblasti fyzioterapie vzděláváme a dál cenné informace předáváme našim klientům. Našich služeb využívají i klienti, kteří ukončí rehabilitační cvičení v ordinacích a musí pokračovat se cvičením doma. Tak neváhejte a přijďte k nám udělat něco pro svoje tělo. Zábavné kroužky nejen pro vaše ratolesti! Zabavíme vaše děti, naučíme vaše děti a vy si užijete volné chvíle. U nás najdou vyžití i děti od 4 měsíců.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Ústecký kraj
Město: Libochovice
Ulice: Čechova 508
Telefon: 723 632 728

> Komentáře