Pizzerie Al Mulino | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Pizzerie Al Mulino

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Italská restaurace Al Mulino vám nabízí čerstvé domácí těstoviny, čerstvé ryby, které si můžete vylovit přímo z našich sádek uvnitř restaurace a další italské speciality. V restauraci si můžete posedět na hrázi Počernického rybníka na naší terase. Po dobrém jídle prostředí restaurace nabízí příjemnou procházku v Zámeckém parku Dolní Počernice, ideální prostředí pro rodiny s dětmi a romantické příležitosti, které vybízí i pro pořádání svateb v uzavřené společnosti. Nabízíme také širokou nabídku italských vín, prvotřídní kávu a mnoho kulinářských zážitků. Historie bývalého mlýna se váže k roku 1862. Jeho architektura byla inspirována tehdy módními motivy anglické novogotiky. Prostor starého mlýna nabízí ideální propojení české tradice a mlynářského řemesla s moderní italskou gastronomií. Interiér restaurace je laděný do konce 19. století s důrazem na detaily z tehdejší doby. Mezi hlavní lákadla patří nabídka čerstvých ryb z našich sádek umístěných přímo v restauraci, čerstvé domácí italské těstoviny a samozřejmě pizza z prvotřídních surovin. Součástí prostoru je rovněž vestavěná vinotéka, kde si z širokého sortimentu nabízených vín vybere i ten nejnáročnější sommeliér a gurmán. Při rekonstrukci prostor jsme samozřejmě nezapomněli ani na ty nejmenší. Vaše ratolesti se zde mohou vydat do světa pohádek. Vodník Česílko, který zde podle pověsti straší už 150 let a vždy, když je úplněk, tak ožije a straší na hrázi Velkého Počernického rybníka opilce vracející se domů z hospody. Dále si děti mohou nakrmit zvířátka v našem mini ZOO koutku.

> Otevírací doba

Každý den otevřeno od 11:00 do 24:00
Snídaně již od 9:00 – 11:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 9 - Dolní Počernice
Ulice: Národních hrdinů 3
Telefon: +420 725 596 234
E-mail: [email protected]

> Komentáře