Mozkoherna Třebíč | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mozkoherna Třebíč

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

4.4  (7x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Chytrá zábava a trénink mozku v jednom. V mozkoherně si vyzkoušíte ovládat své myšlenky a díky nim pohnout třeba míčkem. Proč trénovat mozek. Mozek je jako sval. Stejně jako posilujeme tělo pro lepší fyzickou kondici, je potřeba trénovat mozek pro dobré mentální výkony. Tréninkem a učením vznikají v mozku nové neurony. Zlepšuje se koncentrace, paměť, prostorová představivost, logika, verbální vyjadřování, kreativita, rychlost reakcí. Díky tréninku lépe zvládáme krizové situace, jsme odolnější vůči stresu a umíme efektivně relaxovat. Mozkoherna je místnost, kde mohou lidé trénovat svou paměť, koncentraci, prostorovou představivost, verbální myšlení i logiku. Není to úplně snadné, ale dá se to naučit. K tréninku pomohou hlavolamy, karetní hry, zvukové pexeso, mindball, mindflex a zábavu si užijete i s mozkovými oušky. Tento trénink mozku a chytrá zábava zároveň je vhodná pro všechny věkové kategorie, turisty, rodiny s dětmi, partu přátel, školy i firmy. Programy připravuje trenérka mozku Eva Fruhwirtová.

> Otevírací doba

út - čt 8:30 - 15:00
pá 8:30 - 13:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Třebíč
Ulice: Leopolda Pokorného 24/25, 674 01 Třebíč
Telefon: 737 103 866
E-mail: [email protected]

> Komentáře