A na noze pevnina | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

A na noze pevnina

> Termín

22.6.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Příběh o malé holčičce, která ráda skákala a tančila. Čarokrásný příběh o nezdolné touze hýbat se a tančit, na motivy skutečných událostí. Malá holčička Jazmína (Jame) nejraději ze všeho skáče a tančí. Tančí doma, tančí v přírodě, tančí když prší, i když svítí sluníčko, tančí ve všech ročních obdobích, za světla i v noci. Nejraději ze všeho má zkrátka hru tance a pohybu. Jednoho dne se však něco přihodí a ona najednou tančit na nějakou dobu nemůže. Začne si všímat, co všechno se hýbe a tančí kolem ní. Nahlédneme tak společně s Jame do kouzelného světa imaginace, ve kterém se fantazie mísí s realitou. Co se v přírodě a kolem nás hýbe? Co je živé, to se pohybuje? Co se pohybuje, to roste a kvete? A kdo nebo co zato může? Něžnědravý a hravý příběh o tanci, který sahá na svět snů. Představení pro děti, které se rády hýbou a pro dospělé, kteří si radost z pohybu rádi oživí. Scénická oslava radosti z pohybu pro děti a děti v nás.

> Otevírací doba

od 10:00 a od 15:00

> Kontakt

Kraj: Královéhradecký kraj
Město: Hradec Králové
Ulice: Divadlo Drak, Hradební 632

> Komentáře