Rodinné centrum Rosa Česká Třebová | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Rodinné centrum Rosa Česká Třebová

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Věnujeme se přípravě programů pro rodiče pěčující o děti na MD a RD, kterým tak pomáháme čelit sociálnímu vyloučení. Pořádáme i programy pro rodiče s dětmi většími, programy pro budoucí rodiče, či akce pro širokou veřejnost. Pořádáme besedy na různá rodičovská témata a kurzy (výtvarné, vzdělávací) pro dospělé. Jsme schopni zajistit i poradenství v oblasti socíální, právní či v otázkách týkajících se rodičovství. Každý den se schází „Rodičovská skupina“, kde mají rodiče možnost neformálním způsobem sdílet své zkušenosti i trápení. V nabídce aktivit jsou také kroužky pro děti prvního stupně ZŠ. Jedná se o kroužky zaměřené na rukodělné činnosti podporující rozvoj jemné motoriky a jazykové kurzy. Těmito aktivitami, stejně jako pořádáním příměstských táborů v době školních i "školkových" prázdnin se snažíme pomoci rodičům se sladěním profesního a rodinného života. Mezi naše pravidelné aktivity patří i příprava kulturních programů pro širokou veřejnost jako je Vítání jara - vynášení Moreny, Karneval, Pohádkový les, Sraz malých motorkářů, Svatomartinský průvod s lampiony, Mikulášská besídka, předvánoční "Přijďte pobejt" a další.. V létě již k naší programové náplni neodmyslitelně patří sportovně-vzdělávací tábor pro rodiče s dětmi, příměstský tábor pro děti od 3 let a pohádkový cyklus „Léto s pohádkou“, který si za léta své existence získal své příznivce. V roce 2012 jsme za něj získali Cenu Města Česká Třebová, které si velmi vážíme.

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Česká Třebová
Ulice: Rosa rodinné centrum, z. s., Ústecká 160

> Komentáře