SVĚT KOSTIČEK – vstupte do světa stavebnice SEVA | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

SVĚT KOSTIČEK – vstupte do světa stavebnice SEVA

> Termín

1.2.2019 - 17.3.2019

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Návštěvníci expozičního prostoru Jihomoravského muzea ve Znojmě se mohou již od pátku 01. února 2019 do 17. března 2019 těšit na novou, světově unikátní expozici z české stavebnice SEVA®, od projektu putovních výstav Svět kostiček®. Z české stavebnice SEVA® představí autor výstavy a patriot projektu Svět kostiček® Petr Šimr nejen kompletní sortiment továrních setů, ale také ultimátní vlastní tvorbu, do které se řadí zvířata v životní velikosti, společenské hry, modely vozidel a další zajímavé stavby. Velkým lákadlem bude z kostiček SEVA např. detailně propracovaný model ulice periferie města, se silnicí, zahradami, budovami a vozidly. Unikátní je také dvoupohledová budova hasičárny s detailně propracovanými interiéry i exteriéry, sestavená dle skutečné požární stanice z roku 1923. Tento model je součástí rozsáhlého projektu, který je tvořen v ateliéru a sestavován do kompletnosti postupně na dalších putovních výstavách. Výstava nabídne také velkou dětskou hernu o dvou herních zónách s kostičkami Seva® a Mosaic Color.

> Otevírací doba

ÚT–SO 9.00–17.00
NE 14.00–17.00

> Kontakt

Kraj: Jihomoravský kraj
Město: Znojmo
Ulice: Dům umění, Masarykovo nám. 11

> Komentáře