Lanové centrum Hlinsko | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lanové centrum Hlinsko

> Otevřeno

červen, červenec, srpen, září

> Hodnocení

2.3  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Naše lanové centrum hlavně zaměřeno na sportovních vyžití malých dětí již od let 4 let. Lanové centrum obsahuje 3 základní trasy které se dějí dle obtížnosti. Dětský lanáček - Trasa pro nejmenší děti je kompletně zasíťovaná a proto děti nemusí mít žádné další jištění. Z poslední překážky vede 50m dlouhá dětská lanovka. Tato trasa je určena pro nejmenší děti od 4 do 10 let. Trasa střední obtížnosti - je určena pro děti školního věku po 7 do 13 let. Děti se na ní pohybují v maximální výšce 1m a proto není nutné používat samojištění Trasa nejvyšší obtížnosti - je určena pro věkovou kategorii od 13 let výše. Návštěvníci zdolávají překážky, které jsou ve výšce 3-5m. U těchto překážek jsou návštěvníci jištěni úvazky a předem proškoleni pro bezpečný pohyb v těchto výškách. Většina překážek je umístěna na kmenech stromů, přičemž návštěvníci nejobtížnější trasy jsou plně jištěni.

> Otevírací doba

Dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Hlinsko
Ulice: Na Stráni 155

> Komentáře