Kavárna Kafíčko Poděbrady | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Kavárna Kafíčko Poděbrady

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Kafíčko jsme otevřeli roku 1997 – je kavárnou, cafébarem, klubovnou pro celou komunitu lidí, která se kolem něho točí. Pro všechny, co nás navštívíte, se Kafíčko stane zásadním společenským dějištěm a místem, které si oblíbíte. Roku 2009 jsme společně otevřeli druhé Kafíčko v Praze. Děláme, co můžeme, aby pro vás obě Kafíčka byla tou nejlepší volbou pro relax, zábavu a setkání. Nabídneme Vše, co nabízíme, máme od těch nejlepších dodavatelů. Kávu zbožňujeme a připravujeme s láskou. Proto si vybíráme pražírny, které ji zase umí upražit tak, aby pro vás byla pokaždé dokonalá. Rádi podporujeme v prodeji přátele a známé, jako třeba pivovar Záhora. Tito bráchové zase milujou pivo a tak nám lahvují jejich skvělé speciály. Kluci za barem si rádi povídají o rumech a whisky (krom jiného) a tak se díky nim bar rozrostl o netradiční prémiové lahve. Důkazem toho, že myslíme na vás na všechny a na vaše zdraví je naše vybraná kuchyně. Pečeme i ve vegan variantách – a tak se můžete těšit na skvělé dorty, koláče a jiné sladkosti. Stejně jako na výborné veganské polévky a další pochutiny. Bavíme vás Máme rádi, když se něco děje, to znamená, že podporujeme kulturu, jak a kdy můžeme. Pořádáme příležitostná hudební vystoupení, představení, stand-up comedy, výstavy fotek, obrazů, promítání filmů, tvoříme prostředí pro různé akce, narozeniny, večírky. Vaše díla vystavíme, vy tu vystoupíte, zhlédnete projekci, dáte si něco na baru, odpočinete si a pobavíte se jako málokde.

> Otevírací doba

Po-Čt 9:30 – 22:00
Út: 9:30 – 22:00
Pá: 9:30 – 24:00
So: 12:00 – 24:00
Ne: 12:00 – 21:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Poděbrady
Ulice: Na Valech 445
Telefon: +420 777 302 400
E-mail: [email protected]

> Komentáře