Dobročiný běh - Novorolský běh s čelovkou | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Dobročiný běh - Novorolský běh s čelovkou

> Termín

1.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

1. března Vás v Nové Roli čeká již 4. ročník dobročinného Novorolského běhu s čelovkou. Nejedná se o závod, ale o dobročinnou akci, vybrané peníze půjdou potřebným lidem. I letos se poběží jako 3 předešlé roky po cyklostezce směrem do Staré Role a u Kozodoje bude otočka, celkem má trasa od Domu dětí a mládeže k otočce a zpět cca 6 km. Trasu si však můžete kdykoliv zkrátit a vrátit se zpět, zdolat jí můžete jakýmkoliv způsobem - během, pěšky, s holema, s kočárkem atd. Nejedná se o závod, ale o dobročinnou akci, výtěžek z akce půjde i letos na dobročinné účely, kam to včas zveřejníme. Součástí akce bude opět doprovodný program - např. měření tlaku, cukru, dentální hygiena atd. Letos vyběhneme 1. března, čas startu bude upřesněn. Veškeré zázemí - šatny, wc, doprovodný program a registrace bude jako každý rok v budově Domu dětí a mládeže, Chodovská 230, Nová Role. Velmi nám ulehčíte práci, když se dopředu zaregistrujete. Každý registrovaný účastník dostane na památku náramek s logem akce, registraci otevřeme během ledna 2019.

> Otevírací doba

16:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Karlovarský kraj
Město: Nová Role
Ulice: od Domu dětí a mládeže, Na pěší zóně 1

> Komentáře