Předpoškolička | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Předpoškolička

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

2  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6, 6-9

> Popis

Předpoškolička je soukromé zařízení, do kterého mohou chodit děti před vstupem do mateřské školky nebo odpoledne na kroužky po návratu ze školky ☺ Nabízíme nejen hlídání dětí. CO DĚLAJÍ DĚTI VE ŠKOLIČCE? --♥– hrají si --♥– zpívají --♥– tančí --♥– cvičí --♥– malují KDO DO ŠKOLIČKY CHODÍ? --♦– hlídání dětí mohou využít děti od 1 roku do 6 let --♦– kroužky jsou rozděleny podle věku dětí KDY MOHOU DĚTI PŘIJÍT? --♣– časy jednotlivých kroužků jsou dány rozvrhem --♣– na hlídání dětí mohou chodit děti: ------- každé úterý, středu a pátek ------- pravidelně jeden, dva nebo tři dny v týdnu ------- nepravidelně podle domluvy se Školičkou PROČ MAJÍ DĚTI DO ŠKOLIČKY PŘIJÍT? --♠– aby byly v kolektivu vrstevníků --♠– aby se naučily hrát si a pracovat v kolektivu dětí --♠– aby jim nedělalo problém dělit se o hračky --♠– aby si rodiče před vstupem dítěte do MŠ vyzkoušeli, jestli dítě zvládne odloučení --♠– aby si maminky v klidu vyřídily potřebné věci a věděly, že je o jejich dítě dobře postaráno JAK MŮŽETE DĚTI PŘIHLÁSIT? --- telefonem na číslo 777151450 --- osobní návštěvou ve Školičce Přihlásit se můžete i průběžně během školního roku. Kdy nás tam najdete, poznáte podle rozvrhu. Moc se těšíme!!! Za všechny zdraví Hanka

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Jind
Ulice: Schwaigrova 547
Telefon: 777151450
E-mail: [email protected]

> Komentáře