Švihák rožnovský | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Švihák rožnovský

> Termín

14.9.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Turistický pochod a celodenní zábava pro celou rodinu. Celkem osm turistických tras včetně dvou kočárkových, trasy od 8 km do 57 km. Nové velká akce (od pořadatelů akce Štramberský jasoň), která se uskuteční v Rožnově a okolních krásných horách. Každý, kdo chce zůstat fit, musí do Rožnova jít! Takové je motto Šviháka rožnovského - nové akce v Rožnově pod Radhoštěm (od pořadatelského týmu akce Štramberský jasoň), která se uskuteční v sobotu 14. září 2019. Centrum veškerého dění je na Masarykově náměstí v Rožnově, odkud startuje šest turistických tras, další vede z Ostravy a jedna z Frýdku-Místku, vždy s cílem v Rožnově. Švikák rožnovský 2019 ✔ 8 tras pro pěší od 8 km do 57 km, ✔ trasy pro kočárky, cyklo trasy, koloběžky ✔ startujeme z Rožnova p. R., Frýdku-Místku nebo Ostravy ✔ na startu startovní číslo se jménem, mapy, lázeňské oplatky ✔ v cíli účastnická medaile, domácí klobásy nebo vege bageta, pivo nebo kofola ✔ pejsci vítáni, medaile připraveny i pro ně :-) ✔ registrace od 19. května 2019 ✔ startovné 300 Kč, děti od 6 do 15 let 200 Kč

> Otevírací doba

8:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Rožnov pod Radhoštěm
Ulice: startuje se z Rožnov pod Radhoštěm, Ostrava či Frýdek Místek

> Komentáře