Jarní příměstský tábor v Klášterech Český Krumlov | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Jarní příměstský tábor v Klášterech Český Krumlov

> Termín

4.2.2019 - 8.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

6-9, 9-14

> Popis

Jarní příměstský tábor pro děti od 6 do 10 let Příměstské tábory v Klášterech V době jarních, letních, podzimních i dalších prázdnin a volných dnů pořádáme pro děti příměstské tábory. Děti na nich objevují, hrají si, tvoří i pátrají. Stávají se archeology, hledači pokladů, řemeslníky, botaniky nebo třeba i mnichy a jeptiškami. Tábory jsou zaměřené na prohlubování znalostí a dovedností dětí ve věku 6 -10 let z oblasti historie, kultury, botaniky, ale i rozvíjení manuální zručnosti, kreativity a estetického vnímání. Nebojte se, že by snad dětem tábory připomněly školu, toho, že se něco učí, si ani nevšimnou. Vzdělávání probíhá přirozenou cestou v historickém prostředí Klášterů v průběhu her a tvořivých činností. Součástí příměstských táborů jsou i nejrůznější aktivity na čerstvém vzduchu v Klášterní zahradě či historickém centru města. Cílem tábora je umožnit dětem aktivně a zábavně strávit prázdninové dny.

> Otevírací doba

8:00-16:00

> Kontakt

Kraj: Jihočeský kraj
Město: Český Krumlov
Ulice: Kláštery, Klášterní dvůr 97

> Komentáře