Letem světem s Erasmem+ | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Letem světem s Erasmem+

> Termín

14.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

9-14

> Popis

Program Erasmus+ dlouhodobě významně přispívá ke vzájemnému kulturnímu porozumění a stal se již neodmyslitelnou součástí studentského života. Večera věnovanému tomuto mobilitnímu programu s mezinárodní působností se zúčastní zástupci obou ostravských univerzit, kteří nejen studenty, ale i širokou veřejnost seznámí se všemi příležitostmi, jež Erasmus+ a mobilitní programy obecně nabízí. Přítomni budou také zástupci společnosti SIEMENS, kteří představí benefity zahraničních zkušeností a rozšířených jazykových dovedností na pracovním trhu. Nebudou chybět ani cestopisně laděné prezentace zkušených studentů, kteří již v rámci programu Erasmus+ a dalších mobilitních programů absolvovali odbornou stáž či studijní pobyt v různých koutech světa. Večer doplní zahraniční studenti, díky nimž dostanou návštěvníci možnost okusit mimo jiné i tradiční kuchyni rozmanitých kultur. Nenechte si ujít poutavé povídání o životě v Jižní Koreji, studiu v Rusku, Polsku a dalších zemích! Srdečně zveme všechny zvídavé studenty, nadšené cestovatele, dobrodruhy, gurmány i širokou veřejnost! Vstupné je dobrovolné.

> Otevírací doba

17:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Čs. legií 1222/22

> Komentáře