Penzion Sokolovna Polubný | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Penzion Sokolovna Polubný

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Komfortní ubytování v apartmánech v srdci Jizerských hor, krásné výhledy, okouzlující příroda, bohaté možnosti aktivit v létě i v zimě, to vše vám nabízí náš penzion Sokolovna Polubný. Penzion se nachází v obci Polubný, která je součástí obce Kořenov a leží v srdci Jizerských hor. Částí obce je také známá osada Jizerka, která svou malebností láká milovníky přírody už po mnoho desetiletí. Svým umístěním je penzion Sokolovna Polubný vhodný k cyklistickým výpravám i pěším túrám. V létě vás mohou kromě přírodních krás okouzlit kulturní památky. Navštívit můžete řadu výletních míst, která se nacházejí nedaleko penzionu (rozhledna Štěpánka, rozhledna a muzeum Járy Cimrmana, Singltrek Nové Město pod Smrkem, Muzeum Vysoké nad Jizerou, Památník zapadlých vlastenců, Výletní areál Pěnčín, Sklárna Harrachov, Mumlavské vodopády). Skvělé lyžování na sjezdovkách i běžkách. Příznivce zimních radovánek potěší možnost výběru několika lyžařských areálů, které svou různorodostí a dostupností uspokojí i náročného lyžaře. Běžkaři mohou využít stopu hned vedle domu k napojení na trasu Jizerské magistrály. Na výběr je tu více než 170 km běžeckých tratí. Obdivovatelé železnic a technických památek se mohou ke svým turistickým cílům nechat svézt vláčkem po ozubnicové jizersko-krkonošské železniční trati Tanvald – Harrachov. Pro své unikátní provedení byla trať v roce 1992 prohlášena Ministerstvem kultury ČR za kulturní památku. Z obce je nově zavedené také vlakové spojení do Polska (Jakuszyce). Náš penzion je výhradně nekuřácký a ubytování Kořenov moderně vybavené. Bez domácích mazlíčků. Pereme v prádelně s certifikátem „práno s ohledem na alergiky" Lyžařské areály v okolí: - Černá říčka - U Čápa Příchovice (vhodné pro děti) - Tanvaldský Špičák - Rejdice - Paseky nad Jizerou - Rokytnice nad Jizerou - Harrachov

> Otevírací doba

celoročně

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Kořenov
Ulice: Polubný 63
Telefon: +420 775 776 160
E-mail: [email protected]

> Komentáře