Karlův běh 2019 - Boží Dar | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Karlův běh 2019 - Boží Dar

> Termín

16.2.2019 - 17.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

47. ročník akce Karlův běh zve na svůj start na Boží dar v Krušných horách všechny milovníky zimních sportů, běžkaře každého věku a výkonnosti zejména. Přijeďte si užít nádherný víkend, připraveny jsou dětské soutěže, závody pro dospělé volně i klasicky, open jízda zdarma nebo závody fatbiků. Seriál závodů v běhu na lyžích pro veřejnost, Stopa pro život, je určen všem milovníkům zimních sportů, bez ohledu na jejich věk nebo výkonnost. Účastníci Stopy se vždy mohou spolehnout na perfektní služby a zázemí včetně velkého vyhřívaného stanu s převlékárnou a úschovnou věcí a zavazadel, široké nabídky chutného teplého občerstvení a nápojů po celý den, mazacího servisu a samozřejmě perfektně připravené běžecké stopy. Přijeďte si užít nádherný den na Stopu na Boží dar do Krušných hor, nebudete litovat. Závodní trasy: Sobota 16.2.2019: Dětské závody klasicky 0,5 a 1,5 km – start 10:00 a 10:15 Dětský závod volně 6 km – start 10:30 Závod na 22 km volně – start 11:00 Závod na 12 km volně – start 11:15 Neděle 17.2.2018: Závod klasicky na 45 km – start 10:30 Závod klasicky na 22 km – start 11:00 Závod klasicky na 12 km – start 11:15 Stopa pro život 2019: 5 lokalit, 5 termínů, 5 příležitostí strávit zimní víkend na horách. Seriál Stopa pro život sdružuje pět oblíbených velkých českých závodů v běžeckém lyžování. Každý je trochu jiný, má svoji jedinečnou historii, specifické kouzlo, jedinečnou závodní trasu a kulisu. Závody jsou určeny nejširší veřejnosti a nabízí sportovní vyžití každému zájemci bez věkového a výkonnostního omezení, na všech podnicích (kromě Krkonošské 70) si na své přijdou i děti. Kromě perfektně připravené stopy a úžasné atmosféry vás čeká bezkonkurenční servis pro závodníky na trase i v zázemí, připravený je i zajímavý doprovodný program pro doprovody a rodiny s dětmi.

> Otevírací doba

dle programu

> Kontakt

Město: Boží Dar
Ulice: Místo prezence: Obecní úřad Boží Dar

> Komentáře