Havrane z kamene | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Havrane z kamene

> Termín

29.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Pohádkový baladický příběh čarodějnice Mladá o přátelství, lásce a touze k někomu patřit. Vstupné: 120,- Kč/osoba Tomáš Pěkný napsal baladicky příběh "z časů, kdy spolu ještě rozmlouvali: lidé, kameny, voda, stromy..." HAVRANE Z KAMENE o samotě a přátelství, o malé čarodějnici Mladé, která touží k někomu a ráda by našla přátelství a lásku. Mladá žije dosud sama, v lese, a společnost ji dělá jen kamenný Havran. Celý příběh začíná den před filipojakubskou nocí, kdy má Mladá složit zkoušku z čarování. Mladá při zkoušce propadne, je potrestána a má zakázáno čarovat. Jenže se tento osudný den setká i s vesnickou dívkou Juliánou, která ji nabídne přátelství za pomoc získat vysněného ženicha. Mladá poruší zákaz čarování, zákony přírody a nakonec si rozhněvá proti sobě celou zemi. Jak dopadne její přátelství s Juliánou? Najde někoho, ke komu by mohla patřit? Co se stane, když poruší zákaz čarování? Jaký trest jí stihne , když si rozhněvá celou zemi? O tom všem bude náš pohádkový příběh. SRDEČNĚ VÁS ZVEME.

> Otevírací doba

17:00 - 18:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Žďár nad Sázavou
Ulice: Městské Divadlo Žďár Nad Sázavou, Doležalovo Náměstí 72/1

> Komentáře