Večerní představení Tři bratři | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Večerní představení Tři bratři

> Termín

15.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Líbí se Vám pohádka Tři bratři? Dne 15.3. se bude konat večerní představení tohoto muzikálu v KD Zašová pro VEŘEJNOST! O POHÁDCE: Žili byli bratři tři….tak začíná nejznámější píseň hudební pohádky Tři bratři. V roce 2014 byla pod režií Jana Svěráka tato pohádka natočena. Dílo je filmovou adaptací dětských minioper z dílny Zdeňka Svěráka a Jaroslava Uhlíře (Šípkova Růženka, Červená Karkulka, O dvanácti měsíčkách).Aby se tyto 3 pohádky spojily v jeden celek, vymysleli Jan Svěrák a Zdeněk Svěrák postavy třech bratrů, kteří se postupně vydávají zachraňovat spící Růženku, či spolknout Karkulku anebo utlačovanou a nemilovanou Marušku. Přes různé peripetie se jim podaří dívky zachránit a nakonec vše dobře dopadne. A dobro a láska zvítězí nad zlem a pýchou. Celá pohádka je prokomponována písněmi s chytlavými texty i melodiemi, které zná v dnešní době spousta dětí.

> Otevírací doba

17:30 - 18:30

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Zašová
Ulice: Kulturní dům

> Komentáře