Půjčovna dětských vozíků a horských kol a lyžařského vybavení | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Půjčovna dětských vozíků a horských kol a lyžařského vybavení

Foto: .

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Naše firma se nachází v samém centru Lyžařského areálu Malinovka v Bedřichově v Jizerských horách. Od podzimu 2008 jsou naše prostory zrekonstruovány v novém apartmánovém domě Nisa. V letní sezóně se zabýváme půjčováním, servisem a prodejem horských kol. Na dobrodružné výlety po Jizerských horách nepotřebujete vlastní kola – rádi vám na vaše cykloputování zapůjčíme vybavení z naší půjčovny. Půjčujeme horská kola velikostí 21", 19", 17", dětská kola velikostí 16“, 20“ a 24“, dětské sedačky Hamax. Dále nabízíme dětské přívěsné vozíky za jízdní kola Croozer Kid, Thule a nesmí chybět i vozík Croozer Dog - pro pejsky. Do vozíku půjčujeme pro děti ve věku 10-20 měsíců podpěru hlavy (BABY SUPPORTER) a pro děti do 10 měsíců vložku Croozer a Thule miminkovník. Můžeme Vám nabídnout i tažnou tyč Trail Gator s dětským kolem Galaxy 16". Dětské kolo lze zapůjčit též samostatně. Pokud chcete zažít nevšední zážitek z výletu, rádi Vám zapůjčíme tandemové kolo (dvoukolo).Nejlevnější půjčovna přívěsných vozíků za kolo v okolí. Více informací.. V roce 2014 jsme půjčovnu rošířili o koloběžky Kostka. Půjčujeme koloběžky Kostka Tour, Hill a pro děti modely Kid. Samozřejmostí jsou v půjčovně i elektrokola různých modelů pro výlety dle Vašich představ. E-kola jsou vybavena kvalitními motory s umístěním ve středu nebo v náboji zadního kola. Díky výkonným bateriím je možnost na kole ujet 75km po Jizerských horách. V zimní sezoně je v naší prodejně v provozu skiservis, půjčovna lyží a snowboardů. Dále prodáváme snowboardy, sjezdové lyže i běžky včetně příslušenství, vázání, lyžařské hůlky, doplňky. Pro ty z Vás, kteří si nechcete kupovat nové lyže, lyžařské boty nebo jiné vybavení na lyžování, je otevřena naše půjčovna lyží a snowboardů, která jistě uspokojí i náročné lyžaře a snowboardisty. Půjčujeme také doplňky pro lyžování jako jsou brýle, lyžařské helmy, obaly na lyže... v naší půjčovně Vám nabízíme široký sortiment carvingových lyží pro děti i dospělé.Dále pak běžek a samozřejmě veškeré vybavení, které k tomu náleží, tzn. vázání a boty značek . To vše již od 160 Kč za komplet na den.Více informací.. Samozřejmě při půjčení na více dnů je výhodnější cena.

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Bedřichov
Ulice: Bedřichov 272
Telefon: 724 238 314

> Komentáře