Polaris - animovaný film pro děti v Planetáriu Praha | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Polaris - animovaný film pro děti v Planetáriu Praha

> Termín

1.1.2019 - 30.6.2019

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

V přírodě se nikdy nemohou potkat, ale přesto se v našem příběhu jejich cesty protnou a stanou se z nich dobří kamarádi – lední medvěd Vladimír a tučňák James. Jejich domovy – póly – jsou od sebe nesmírně vzdálené, ale přesto se jeden druhému podobají – je na nich totiž věčná zima a den a noc tam trvají půl roku. Během putování za tajemstvím polární noci postaví naši dva hrdinové nejen ledovou observatoř, ale také vesmírnou ponorku. Zažijte s nimi dobrodružství mezi ledovci, stav beztíže a proleťte se prstenci planety Saturn. Děti, rodiče i prarodiče, zkrátka celá rodina, si toto veselé a poučné dobrodružství vychutnají i díky hlasům herců Richarda Genzera a Michala Suchánka. PS: „Máte doma ledňáky?“ Pořad je vhodný pro: děti od 5 let i dospělé / 1. až 6. třídu ZŠ Projekční sál: digitální planetárium Délka pořadu: 28 min + 20 min živě moderovaná část Pořad je doplněn o živě komentovanou projekci noční oblohy (pouze v českém jazyce). Film je k dispozici v anglické verzi do sluchátek/školní skupiny pouze na objednání Základní témata obsažená v pořadu: • polární oblasti, polární den a noc • Velký vůz, Polárka, souhvězdí Velké medvědice • planety Země, Mars a Saturn • rotace Země, zemská osa, střídání dne a noci, střídání ročních období • let do vesmíru, stav beztíže Pracovní listy ke stažení na webu

> Otevírací doba

Dle programu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7
Ulice: Planetárium Praha, Královská obora 233

> Komentáře