Výstava Leonardo | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Leonardo

> Termín

1.2.2019 - 30.4.2019

> Hodnocení

5  (3x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Zámek Žďár nad Sázavou navštíví geniální vynálezce Leonardo da Vinci! Velkolepá interaktivní výstava pro všechny generace vám umožní naplno se ponořit do říše da Vinciho vynálezů, umění a vědecké práce, ale nejen to. Vstupte do světa objevů a vynálezů, do světa, který vás naplno pohltí a nepustí ;)! Nechte se inspirovat Leonardem da Vinci! Co můžete zažít na výstavě Leonardo? digitálně manipulovat a promítat obrazy Mona Lisy otestovat si své pozorovací schopnosti v malovacím kvízu reprodukovat Leonardovy nákresy naučit se novým technikám kreslení zúčastnit se Poslední večeře manipulovat modely vynálezů, včetně mechanického křídla a různých mechanických strojů stavět geometrické struktury hrát si ve velkém modelu Leonardova slavného vojenského tanku zatočit Vitruviánským mužem postavit Leonardův přenosný most sestavit anatomické modely pohovět si, případně inkubovat svou kreativitu v pohodlí odpočinkové zóny dozvědět se, jak Leonarda inspirovala příroda… to a mnohem více

> Otevírací doba

út - ne 9:00 - 17:00

> Kontakt

Kraj: Vysočina
Město: Žďár nad Sázavou
Ulice: Zámek 8/8, 591 02 Žďár nad Sázavou (Konvent (II. nádvoří), vstup

> Komentáře