Karlovská 50 - Rodinný závod 10km | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Karlovská 50 - Rodinný závod 10km

> Fotogalerie

> Termín

16.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Za čerstvým vzduchem a zdravým pohybem! Vyrazte se svými ratolestmi na běžkařské závody seriálu ČEZ SkiTour. Právě pro vás a vaše děti je připraven rodinný závod na 10 km, kterého se můžete společně zúčastnit v rámci akce Karlovská 50. Vydejte se spolu s námi do Velkých Karlovic a dopřejte si unikátní atmosféru, občerstvovačky s frgály, startovní výstřel valašských portášů a jedinečnou trať. Projeďte se na běžkách malebným valašským údolím po trase, které se po právu říká „Valašská Marcialonga“. Portál Kamsdětmi.com je již tradičně mediálním partnerem jak tohoto závodu, tak celého seriálu a startu nebudou chybět jak děti z naší redakce, tak samotné redaktorky. Do Kašperských hor vás srdečně zveme a těm, komu se nepodaří dorazit, se budeme snažit zprostředkovat tyto krásné závody alespoň telegraficky, resp. obrázky a videi. Rodinný závod startuje v sobotu 16. února 2019 v 10:00. Již v sobotu od 10:00 však mohou vaše děti vyzkoušet i jeden z dětských závodů nebo využít od 10:30 Hervis ski park, kde si vyzkouší různé běžkařské dovednosti. Součástí závodů jsou samozřejmě i závody na dlouhé distance pro samotné rodiče, a to jak klasickou, tak volnou technikou. Každý si proto přijde na své!

> Otevírací doba

10:00

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Velké Karlovice
Ulice: Velké Karlovice

> Komentáře