Montessori kruh - smysluplné hraní | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Montessori kruh - smysluplné hraní

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

5  (2x)

> Pro děti ve věku:

0-3, 3-6

> Popis

Montessori pracovna je setkání rodičů a dětí v malých skupinkách (do 5ti), kde je možné svobodně a s respektem objevovat svět. Prostor nabízí příležitost pro děti seznámit se s kolektivem dalších dětí a rodičů. Mohou rozvíjet své dovednosti s využitím pomůcek, které jsou vybírány, tak aby děti při práci s nimi zažívaly pocit úspěchu. Rodiče mají možnost setkat s rodiči podobně starých dětí a sdílet spolu své zkušenosti. Při společném objevování se utváří příležitost i pro růst vztahu mezi rodičem a dítětem. Společná radost vztah posiluje. Návštěvou montessori pracovny je možné dítě připravovat na přechod do školky, nebo jeslí. Klientům Montessori kruhu nabízím možnost pronajmout si prostor na oslavy (narozenin, svátků, prvních kroků...). Pokud máte chuť strávit v montessori prostředí čas se svými blízkými v soukromí, je k tomu možné využít víkendové dny a pro zatím i některé všední dopoledne, nebo odpoledne. Můžete využít materiál, který je běžně k dispozici. Občerstvení ve vlastní režii. Počet osob do 10-ti. Cena 500 Kč: v čase 8:00 - 13:00, nebo 13:00 - 18:00

> Otevírací doba

Dle rozvrhu

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 8
Ulice: Braunerova 514/1
Telefon: 775 182 812
E-mail: [email protected]

> Komentáře