Areál pevných kontrol | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Areál pevných kontrol

Foto: .

> Otevřeno

květen, červen, červenec, srpen, září, říjen

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Máte-li zájem pro svoji rodinu, nebo jinou organizovanou skupinu, připravit netradiční odpoledne s mapou , navštivte Areál pevných kontrol Doksy. Orientační klub Doksy na podzim 2012 vybudoval "AREÁL PEVNÝCH KONTROL", který má umožnit jak zdatným sportovcům, tak i méně sportovním typům, vyzkoušet si orientační sporty. Navíc dosažené časy si můžete porovnat s časy orientačních běžců. APK je vhodný i pro méně sportovní typy, jednotlivé tratě lze pojmout jako netradiční procházku v přírodě s mapou, která je vhodná pro naprosto všechny věkové kategorie a to třeba i se psem. reál je sestaven z pevných kontrol (celkem 14 kontrol) a informační tabule s mapou (umístěna na startu), na které jsou zachyceny kontroly, legenda a stručné informace, kde jsou k vyzvednutí mapy s kontrolami, a zároveň jednoduché instrukce o označení kontrol, startu a cíle. APK se nachází vedle golfového hřiště u rekreačních středisek Lesní hotel, Poslův mlýn a TERMIT. Mapy k areálu v Doksech s vyznačenými tratěmi je možné získat na kontaktních místech Lesní hotel Rekreační areál TERMIT 25 Rekreační areál Poslův mlýn Infocentrum Doksy

> Otevírací doba

dle otevírací doby

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Doksy
Ulice: u golfového hřiště

> Komentáře