Škola vědomé komunikace s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Škola vědomé komunikace s dětmi

Foto: .

> Termín

14.1.2019
21.1.2019
11.2.2019
18.2.2019
11.3.2019
18.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vědomá komunikace s dětmi je stav, kdy umíte přečíst situaci, ve které se s dětmi právě nacházíte, rozumíte tomu, proč nastala, víte jak s ní naložit a proč zvolit přístup nebo postup, který jste zvolili. Možná to zní složitě, ale ve skutečnosti umíte naložit s tím, když děti nechtějí spolupracovat, neslyší, nedělají to, co potřebujete nebo chcete, a umíte je k tomu bez zbytečného konfliktu přivést. Stejně tak víte, jak se "dělá" správná reakce na situaci, kdy je dítě zavaleno emocemi - vzteká se, je zoufalé, brečí, protože se mu něco nepovedlo nebo stalo. Umíte vypustit své emoce tak, abyste si pomohli a neztráceli druhé lidi. A nakonec, víte jak řešit problém s dětmi a uzavírat s nimi funkční dohody. Zní to neuvěřitelně? Možná, ale dá se to všechno naučit a zvládnout. Pokud s dětmi zatím spíš zápasíte nebo chcete vědomou komunikaci pojmout jako příležitost pro svůj osobní či profesní rozvoj, přihlaste se na jarní řadu seminářů ve škole vědomé komunikace.

> Otevírací doba

od 17:00 do 20:00

> Kontakt

Kraj: Liberecký kraj
Město: Liberec
Ulice: Borový vrch 21/36

> Komentáře