Zimní motoráček z Noutonic do Slaného | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Zimní motoráček z Noutonic do Slaného

> Termín

3.11.2018-17.3.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Vlak Cklohráček, oblíbená dětská herna na kolejích, vás odveze na výlet zase až v březnu. To ale není důvod odkládat víkendovou návštěvu zříceniny hradu Okoř, Budče nebo města Slaný. Stačí využít motoráčky, které jezdí místo Cyklohráčku přes zimu z Hostivice do Noutonic a Slaného každý víkend. Do Noutonic, což je nejbližší stanice u hradu Okoř, jedou sobotách, nedělích a svátcích jede vlak celkem čtyřikrát (8:35, 10:35, 13:31 a 18:31), z toho dva spoje pokračují z Noutonic přes Zákolany s románskou rotundou Budeč až do Slaného (spoje v 10.35, 13.31). Ve Slaném nezapomeňte navštívit Masarykovo náměstí s dominantní budovou radnice a vlastivědného muzea, poslední zbytky opevnění, klášter Nejsvětější Trojice či židovskou synagogu. Městské infocentrum je o víkendech mimo hlavní sezónu uzavřeno, procházku po městě si však snadno naplánujete pomocí oficiálního webu města infoslany.cz, nebo se inspirujte v našem kalendáři akcí.

> Otevírací doba

Víkendy - dle jízdního řádu

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Noutonice
Ulice: Noutonice nádraží

> Komentáře