Seminář "Do nemocnice informovaně" | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Seminář "Do nemocnice informovaně"

> Termín

25.1.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

DO NEMOCNICE INFORMOVANĚ – Přednáška a diskuse Navštíví nás Ágnes Němečková, která pomáhá rodičům hájit jejich práva ve zdravotnictví, známá je např. z facebookové skupiny Podpoříte mne v osvětě? O právech při hospital.- aktivní řešení stížností). Seminář trvá přibližně dvě až tři hodiny, v první části se dozvíte obecné informace o legislativě ČR ve vztahu k právům pacientů. Druhá část je věnována tématům, o které máme zájem: - Těhotenství a zásahy do něj (Jaká vyšetření mohu/musím podstoupit?) - Porod (přirozený a bez zásahů, DVP, poporodní separace, ambulantní či domácí porod a legislativa) - Hospitalizace s dítětem (kdy mohu být se svým dítětem v nemocnici a kdo mne může zastoupit) - Kontakt s pediatrem (odmítnutí přijetí do péče, vyřazení z péče, hlášení neočkujících na OSPOD a hygienu) - Jak postupovat v případě, že chci podat stížnost na nemocnici? - Kam se obrátit o pomoc v akutní situaci, kdy mi je bráněno v kontakt s dítětem? - EBM, medicína založená na důkazech - doporučené postupy WHO a proč se rozcházejí s praxí v mnohých nemocnicích - Kdo má odpovědnost za dítě v nemocnici - A další Přednáší Ágnes Němečková Cena 280 Kč Kapacita omezena, REZERVACE NUTNÁ ZDE: [email protected] nebo 736 773 162 Platba možná na účet předem nebo osobně v Dětský koutek U Terezky

> Otevírací doba

16:00 - 19:00

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Klatovy
Ulice: Dětský koutek U Terezky, Šmilovského 124

> Komentáře