Farm Table | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Farm Table

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Z lásky k dobrému jídlu z čerstvých surovin, kombinovanou s atmosférou chvil strávených s rodinou a přáteli v příjemném prostředí, vznikl Farm Table. Nabízíme širokou paletu jídel z mezinárodní kuchyně, které připravujeme ze sezóních surovin z naší farmy. Náš tým nadšených lidí z osmi různých zemí vytváří jedinečný gastronomický koncept a prostředí. V otevřené kuchyni připravujeme jídla tak, aby hosté viděli, že do toho přidáváme lásku. Náš jídelní lístek měníme v závislosti na ročním období a možnostech naší farmy. Pro malé hosty máme připravené dětské menu, domácí limonády a zmzrliny. Na hraní mají u nás dva koutky, jeden vnitřní domeček v podkroví a druhý venkovní v koruně stromu se skluzavkou. V letních měsících se mohou dětičky i vykoupat v našem jezírku a také určitě ocení potok s přehradou. Rádi pro Vaše ratolesti připravíme dětské narozeninové oslavy a jiné akce. Doufáme, že se u nás budete cítit jako doma P.S. Nebojte se a ochutnejte květiny na talířích, jsou velmi chutné ☺

> Otevírací doba

Pondělí - Sobota 11:00-23:00

Neděle 11:00-22:00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Klecany
Ulice: U Kovárny 24
Telefon: +420 773044411
E-mail: [email protected]

> Komentáře