Respekt k porodu Ostrava 2019 | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Respekt k porodu Ostrava 2019

> Termín

17.5.2019 - 19.5.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Srdečně zveme na obnovenou tradici oslavy SVĚTOVÉHO TÝDNE RESPEKTU K PORODU v Ostravě. Ve dnech 17 - 19. května se v rámci 6. STRP Ostrava uskuteční série přednášek a workshopů zaměřených na podporu respektujícího přístupu k porodu. Již nyní se můžete těšit například na tyto přednášky: - Prenatální psychologie - Michaela Kalusová www.michaelakalusova.cz - Těhotenská rovnice - Marek Ščotka www.marekscotka.cz - Přirozený porod v porodnici - Andrea Bučková, porodní asistentka a lektorka hypnoporodu www.jemnezrozeni.cz - Aromaterapie v těhotenství, u porodu a šestinedělí - Kamila Pětvalská (Skoutajanová), porodní asistentka, odborný aromaterapeut www.centrumlotos.net - Bylinky pro maminky - těhotenství, porod a šestinedělí - Jana Urbánková, bylinková dula www.harmoniezeny.cz Chystáme: - Hypnoporod - Placenta a její využití pro matku a dítě - Harmonické šestinedělí - Pánevní dno a bříško po porodu - Přirozené kojení - Nošení v šátku - Těhotenská jóga - praktická lekce Postupně budou přibývat jména přednášejících a anotace k přednáškám - sledujte novinky! Těšit se můžete také na vystavovatele s tématickou nabídkou - aromaterapie, látkové pleny, šátky na nošení dětí, oděvy nejen pro těhotné, bylinky, šátky pro zavinování bříška po porodu aj. K dispozici budou zdarma také konzultace některých přednášejících - duly, poradna porodní asistentky. Samozřejmostí je prostor pro děti a odpočinek. Vzhledem k omezené kapacitě některých přednášek je vhodné přihlásit se včas.

> Otevírací doba

Pátek: 16:00
Sobota: 9:30
Neděle: 10:00

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Českobratrská 26
E-mail: [email protected]

> Komentáře