Mykulín - kroužek pro rodiče s dětmi | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Mykulín - kroužek pro rodiče s dětmi

Foto: Mykabo

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-3

> Popis

Máme tu pro Vás a Vaše dětičky další kroužek! Již dlouho jsme uvažovali o nabídce řízeného programu pro naše nejmenší klienty. A povedlo se! Jsme moc rádi, že náš MYKABO-tým posílila další zkušená lektorka a maminka Marťa Nalezinková, která povede nový kroužek MYKULÍN. Jde o kroužek pro děti ve věku cca 1,5 - 3 roky a jejich dospělý doprovod (rodiče, prarodiče, atd.) s řízenou aktivitou zaměřenou na pohyb, mluvení, rozvoj jemné motoriky, čtení pohádek, tvoření, hudební projev, první seznamování s anglickými slovíčky a podobně. CENA: 75,-Kč /lekce za dospělého i dítě. Klienti budou hradit každou hodinu zvlášť. V ceně je zahrnut řízený program pro děti a jejich doprovod pod vedením zkušeného lektora, dále po skončení řízeného programu budou děti moci zcela využít klidnější (privátní) prostředí celé herny a kavárny, ve kterém mohou navázat první sociální kontakty se svými vrstevníky. Pokud Vás naše nabídka zaujala a chcete se o náplni kroužku dozvědět ještě více, pošlete nám svoji e-mailovou adresu, na kterou Vám rádi zašleme další podrobné informace. Děkujeme za sdílení s Vašimi přáteli a známými a v lednu se na Vás a Vaše děti budeme s MYKULÍNEM a Martinou moc těšit :-) Tým MYKABO

> Otevírací doba

9:30-11:30 (každé pondělí)

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Přelouč
Ulice: Tůmy Přeloučského 117
Telefon: 728284745
E-mail: [email protected]

> Komentáře