Výstava Pixar - 30 let animace | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Výstava Pixar - 30 let animace

> Termín

15.2.2019-26.5.2019

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Velkolepá výstava nejznámějšího animačního studia světa - Pixar VÁNOČNÍ PŘEDPRODEJ! ZVÝHODNĚNÉ VSTUPNÉ pouze do 25.12. 2018 Expozice Pixar - 30 let animace vezme návštěvníky na cestu do animovaného světa slavných postav. Výstava studia Pixar je koncipovaná jako průřez uměleckou tvorbou jednoho z nejznámějších světových animačních studií, které za dobu své existence získalo mnoho prestižních ocenění. Mezi ně patří 24 Oscarů, 6 Zlatých glóbů i 3 ceny Grammy. Od počátečního nápadu, přes ruční kresbu až po finální animaci… zjistíte, jak vznikají ty nejznámější animované filmy jako jsou Toy Story, V hlavě, Úžasňákovi, Hledá se Nemo, Auta a další. Celá expozice nabízí pohled na detaily tvorby a vzniku slavných filmových animovaných postav. Více než 300 originálních skic, desítky modelů, interaktivní zóny, velkoplošné kino a mnoho dalšího se nachází na ploše více než 2000 metrů čtverečních. Pro opravdové filmové labužníky bude na výstavě připravena instalace speciálního zařízení Zoetrop, která jednoduše a hravě ukazuje základní principy vzniku animace. Celková doba návštěvy výstavy se odhaduje na cca dvě hodiny času zábavy i poučení. Výstava je oficiálním projektem zřejmě nejrespektovanějšího animačního studia světa a během doby její existence ji viděly miliony návštěvníků po celé planetě. V České republice je poprvé v historii. Více informací o výstavě najdete na www.pixarexhibition.cz; vstupenky lze koupit online nebo přímo na místě.

> Otevírací doba

9:00-19:00

> Kontakt

Kraj: Praha
Město: Praha 7 - Holešovice
Ulice: Křižíkův pavilon E

> Komentáře