Apartmány na vršku | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Apartmány na vršku

Foto: Jiří Langer

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Přírodní materiály, jedinečné prostory, příroda orlického podhůří a hlavně pohoda a klid. To jsou APARTMÁNY NA VRŠKU. Každý z osmi apartmánů a čtyř sroubků je unikátní nejen svým prostorem, ale i použitým materiálem dřeva. V blízkosti apartmánů jsme postavili velký altán, kde se dají pořádat oslavy nebo jen tak posedět u točeného piva. V areálu máme také hliněnou pec, ve které si lze upéct chleba, pizzu či zeleninu. 2, 3, 4lůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a kuchyňským koutem. Vybavená kuchyňská linka. Součástí je lednice s minibarem, vařič, varná konvice, mikrovlnná trouba. Zahradní vybavení: altán pro posezení či oslavy, grilovací sada zdarma, možnost zakoupení dřevěného uhlí přímo u nás. Možnost připojení na internet WIFI zdarma. U apartmánů je rozlehlá zahrada s dětským hřištěm, koutkem pro nejmenší i "chatrčí" z prken pro děti školního věku. Zahrada poskytuje klidný odpočinek. Mapy a informační materiály samozřejmostí. Parkoviště v areálu. Uschovaní kol a dětských kočárků. Apartmány jsou nekuřácké. Pro nejmenší dětská postýlka, židlička, vanička, nočník … vše co bude scházet obstaráme. Víme, jak náročné je vozit toto všechno s sebou a tak budeme rádi, když zmíněného vybavení využijete.

> Otevírací doba

dle objednávky

> Kontakt

Kraj: Pardubický kraj
Město: Libchavy
Ulice: Horní Libchavy 127
Telefon: 775552980
E-mail: [email protected]

> Komentáře