Lyžařský kurz pro nejmenší | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Lyžařský kurz pro nejmenší

> Termín

6.1.2019 - 3.2.2019

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6

> Popis

Kurz je určený dětem od 3 do 5 let, které jsou úplnými začátečníky. Cena kurzu: 1 660,- Kč Termín kurzu: 6.1. – 3.2.2019, vždy každou neděli v čase 10.30 – 11.30 Půjčení vybavení: 500,- Kč/Kurz Výuka probíhá v malých skupinkách, max. 2 – 3 děti na instruktora a trvá 60 minut. V tomto věku je pro děti hlavní činností hraní a stěží udrží pozornost déle, než 5 minut. Jsou zde také velké rozdíly v pohybových dovednostech. Vyžadovat od nejmenších dětí dokonalé provedení pohybů a ideální postoj je zbytečné. kurz je zaměřen především na to, aby se pro ně lyžování stalo pohybem, ze kterého budou mít radost. Výuka je vedená hravou formou s častějšími pauzami. Děti se nejdříve seznámí s lyžemi a poté budou trénovat stabilitu. Budou se učit padat, převracet a vstávat. Zkusí si také regulaci jízdy, zastavení a změnu směru jízdy. Cena zahrnuje: – 5 lekcí po 60 min. – kvalifikovaného instruktora s licencí – skipass – úrazové pojištění

> Otevírací doba

10:30 - 11:30

> Kontakt

Kraj: Moravskoslezský kraj
Město: Ostrava
Ulice: Vřesinská

> Komentáře