Galerie a café Ve Věži | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Galerie a café Ve Věži

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Galerie Ve Věži, jejíž provoz zahájil Mekuc v průběhu června 2013, láká své návštěvníky na kvalitní výstavní program současného umění. Na koncepci výstavního programu spolupracuje MEKUC s externí kurátorkou a výtvarnicí Silvií Belis. Společně oslovujeme především mladé umělce a z jejich tvorby představujeme návštěvníkům mělnické Pražské brány současné výtvarné techniky včetně ilustrace a komiksu. Současná mladá umělecká generace je často neobjevená, nemá možnosti vystavovat v adekvátních prostorách, a přitom skrývá mnoho talentu. Proto bychom rádi těmto kreativním osobnostem dali šanci díla prezentovat v krásných prostorách galerie Ve Věži. Někteří z oslovených umělců pocházejí přímo z Mělníka. Svůj talent rozvíjeli díky studiu uměleckých škol v Čechách i v zahraničí a nyní budou mít možnost svou tvorbu prezentovat na domovské půdě. Vedle mladých umělců, kteří mají úspěchy své tvorby jistě před sebou, budeme představovat mělnickému publiku jednou až dvakrát do roka také tvorbu starších a zkušených výtvarníků, kteří jsou na vrcholu své kariéry a jejichž tvorba je již všeobecně uznávaná. Mezigenerační rozdíly v přístupu k tvorbě mohou být pro návštěvníky zajímavým zpestřením, pro mladé umělce pak inspirací. Ve spolupráci se samotnými autory připravujeme také zajímavé doprovodné programy a workshopy. Otevírací doba galerie a kavárny: po–pá 14.00–23.00 so 10.00-23.00 ne 13.00-23.00 Pokud nejsou přítomni po 20.30 hod. žádní hosté, galerie a kavárna se zavírají.

> Otevírací doba

po–pá 14.00–23.00
so 10.00-23.00
ne 13.00-23.00

> Kontakt

Kraj: Středočeský kraj
Město: Mělník
Ulice: Pražská brána
Telefon: +420 776 490 632
E-mail: [email protected]

> Komentáře