Skiareál Karolinka | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Skiareál Karolinka

> Fotogalerie

> Otevřeno

leden, únor, březen, prosinec

> Hodnocení

0  (0x)

> Pro děti ve věku:

3-6, 6-9, 9-14

> Popis

Lyžařské středisko v srdci Valašska Skiareál Karolinka naleznete na okraji města Karolinka, které se nachází v malebném prostředí Valašska, zasazené do údolí mezi hřebeny Vsetínských vrchů a Javorníků. Skiareál Karolinka se nachází v těsné blízkosti hlavní silnice, která je celou zimu chemicky ošetřována. Nabízí též parkoviště ZDARMA s kapacitou 200 automobilů. NOVÝ DĚTSKÝ VLEK NA KAROLINCE Areál disponuje novou dětskou sjezdovku i s pomou, kterou hravě zvládnou i ty nejmenší děti! Vlek je v provozu každý den od 8:30 do 16:00 a lyžovat na něm můžete bez obav, protože nová sjezdovka je oddělená od sjezdovky hlavní a nehrozí tak kolize s rychlejšími lyžaři. Na mapě se jedná o modrou sjezdovku č.4 v prostřední části sjezdovky. Výborná dopravní dostupnost však není tím nejdůležitějším. Lyžařský areál nabízí rozmanitou sjezdovku o délce 1000m včetně neustále upravovaného snowparku vhodného nejen pro snowboard. Skiareál je také připraven pro večerní lyžování. V bezprostřední blízkosti areálu se také nachází restaurace U Vleku, kde se můžete občerstvit. V nabídce je široký sortiment nápojů a jídla z kvalitních čerstvých surovin. Nechybí ani místní speciality a klasická česká jídla.

> Otevírací doba

PO-NE 8:30–16:00
ST-SO večerní lyžování 17:30–20:30

> Kontakt

Kraj: Zlínský kraj
Město: Karolinka
Ulice: Ski Karolinka, Vsetínská 112
Telefon: 737 465 497

> Komentáře