Koupaliště Planá u Tachova | Kam s dětmi – aktivity pro děti a jejich rodiče

E-mail:
Registrační kód:
Zapomněl(a) jste registrační kód?
Aktuální registrační kód:
Nový registrační kód:
Opakovat nový registrační kód:

Zadejte registrační email.

E-mail:

Registrací se přihlásíte se do KLUBU KAM S DĚTMI a zároveň Vám bude umožněno vkládání akcí a tipů do databáze KAM S DĚTMI.
KLUB KAM S DĚTMI Vám bude pravidelně přinášet novinky, newslettery, exkluzivní výhody, slevy a soutěže.

Jméno:
Příjmení:
E-mail:
Telefon:
Instituce:
vyplňujte, pokud za ni budete vkládat do databáze
Kraj:
Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Budeme rádi, když vyplníte i další nepovinné údaje, které nám mohou pomoct při vylepšování portálu Kam s dětmi. Naším cílem je být pro vás nejlepším rádcem a pomocníkem, když nevíte kam s dětmi. Tyto data nebudou dle Zásad o ochraně osobních údajů nijak zneužívány či předávány třetím osobám.

Rok narození rodiče:
Jméno dítěte:
Datum narození dítěte:
Přidat dítě

Koupaliště Planá u Tachova

> Fotogalerie

> Otevřeno

celý rok

> Hodnocení

1  (1x)

> Pro děti ve věku:

0-14

> Popis

Celková výměra plánského koupaliště je 3,5 hektaru. Celému areálu dominuje koupaliště s plochou 10 790 m2, jde tedy o rozlohu vodní plochy v šířce 83 m a délce 130 m. U koupaliště se nachází tobogán. Pro děti je zde vybudováno nové brouzdaliště s atrakcemi. Poblíž dětského brouzdaliště nalezneme dva volejbalové kurty, které si lze pronajmout. Na rozlehlé travnaté ploše v celém prostoru se dá poklidně odpočívat a jsou zde i herní prvky pro děti. Koupaliště nabízí samozřejmě i možnost občerstvení v restauraci, která se nachází v hlavní budově. Možnost občerstvení nabízí i bar v zrekontruhovaném altánu, kde je možné objednat i soukromé akce. Nechybí ani sociální zařízení, které je přístupné i vozíčkářům. Vstupné na koupaliště je zvlášť pro dospělé a děti. Pro rodiny s dětmi je připraveno rodinné vstupné (2 dospělí a 2 děti). Návštěvníci si mohou zakoupit také permanentku na deset vstupů za výhodnější cenu. Parkování je zdarma poblíž areálu. O čistou vodu v koupališti se stará filtrační zařízení, ve kterém je sedm a půl tuny písku, který se pravidelně mění. Dále se čistí voda speciálním provzdušňovačem. Voda v brouzdališti je také čištěna filtrací a navíc ozónem.

> Otevírací doba

dle webu

> Kontakt

Kraj: Plzeňský kraj
Město: Planá u Tachova
Ulice: Tepelská ulice čp. 838

> Komentáře